Kung Fu Rabbit

Eğlence Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 46 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Bulkypix
Mükemmel bir macera oyununda heyecana hazırlan.

Minik tavşanımız çok zor durumda ona yardım etmek ve tapınaktan kaçmasına yardım etmek ister misin? Eğer cevabın evet ise çok geç kalmadan tavşana yardım etmeye ve puanları bir bir toplamaya başla. Bu oyun sende tam bir bağımlılık yaratacak emin olabilirsin. Boş zamanlarınızda sıkılmadan oynayacağınız bu oyunu hemen yükleyin.

Muhteşem bir beceri oyununa hazır mısın? Eğer cevabın evet ise hiç zaman kaybetmeden bu oyunu indirip eğlenceye katılmalısın. Hızlı karar verme gücünüze güveniyorsanız bu oyun tam da size göre. Sıradan beceri oyunlarına benzemeyen sizi eğlendirecek ama aynı zamanda zorlayacak bir beceri oyunu mu arıyorsunuz? Günün her saatinde dilediğiniz gibi oynayabileceğiniz adeta sizde bağımlılık yaratacak mükemmel bir oyun olan bu oyun tam da sizin istediğiniz tarzda süper bir oyun.

Yönergelerin içinde boğulmadan ve sıkılmadan oynanan basit kurallı ama gerçekten çok zor bu oyuna hazır mısın? Kolay ve anlaşılır menüsü sizi sıkmaz yüksek kalite ekran görüntüleri de sizi oyunun içinde hissettirecek kadar başarılı. Üstelik bu oyun boş zamanlarınızı değerlendirmek için çok eğlenceli bir seçenek. Sen de bu oyunu hemen indirmek istersen yapman gereken tek şey indir butonuna basmak.

Daha Fazla Göster
Kung Fu Rabbit indir
DİĞER SÜRÜMLER